Надія Савченко просить президента ветувати зміни до її закону

На її думку, скасування цього закону суперечить Конституції

Народний депутат Надія Савченко переконана, що скасування так званого «закону Савченко» суперечить Конституції і просить президента ветувати рішення Верховної Ради. Про це йдеться в листі парламентарки для президента Порошенка, текст якого вона оприлюднила на своїй сторінці в Facebook.

Савченко вважає, що рішення парламенту від 18 травня про скасування так званого «закону Савченко» порушує дію ст. 22 Конституції України. Як зазначає депутатка, «при ухваленні нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод».

Через це Савченко просить Порошенка накласти вето на рішення парламенту про скасування цього нормативного акту.

«Звертаю увагу Президента України, як гаранта Конституції України, що він повинен застосувати право вето щодо проекту Закону, який було прийнято 18 травня аби не допустити порушення конституційних прав українців», – зазначила Савченко.

Вона також звернулась до Уповноваженого з прав людини з пропозицією звернутися з цього приводу до Конституційного суду.

Нагадаємо, Верховна Рада внесла зміни до законодавства, фактично скасувавши так званий «закон Савченко», який передбачав зарахування одного дня попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі. Зокрема, норми цього закону були скасовані для вбивць і ґвалтівників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук