«Нафтогаз» не нараховуватиме штрафів для ОСББ за недобір газу

Водночас ОСББ мають укласти з «Нафтогазом» додаткову угоду

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у галузі енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) дозволила «Нафтогазу» не штрафувати об'єднання співвласників багатоквартирних будинків за невідповідність заявлених обсягів споживання газу фактичним. Про це повідомила прес-служба «Нафтогазу».

«Ця норма була обтяжливою для споживачів, особливо для ОСББ, які зараз не мають ресурсів, щоб професійно прогнозувати потребу в газі. Тому ми збільшили розмір допустимого відхилення між фактичним споживанням та заявленим з 5% до 10%, і надавали можливість коригувати показники до останнього дня місяця», — йдеться у заяві державної компанії.

Згідно з оприлюдненими даними, НКРЕКП надала «Нафтогазу» право взагалі не застосовувати штрафів за недобір газу. Водночас, для того, аби уникнути штрафів, ОСББ мають підписати з «Нафтогазом» додаткову угоду, яку, як повідомляють у «Нафтогазі», уже надіслали споживачам.

Водночас ця норма стосується тих ОСББ, які мають власні котельні та укладають договори з «Нафтогазом» на купівлю газу для цих котелень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук