«Наш Формат» видав «Майдан. (R)Еволюція Духу»

КультураДарина Цвях, 15 липня 20144580

Мистецька агенція «Наш Формат» презентує широкомасштабний видавничий проект «Майдан. (R)Еволюція Духу».

У великому повноколірному альманаху зібрані дуже різні погляди на українську революцію 2013-2014 років, емоції без купюр і деталі, що залишились поза увагою медіа.

Це все є частиною масштабного мистецько-культурологічного проекту, до якого також входить однойменний документальний фільм, присвячений подвигам рядових бійців, волонтерів, медиків і громадських активістів Майдану.

Публічні інтелектуали, громадські діячі, філософи, історики, письменники, художники, герої й очевидці революційних днів української історії в щоденниках, есе й ексклюзивних інтерв’ю розповіли про темний і світлий бік Майдану, версії, «білі плями»подій листопада-лютого 2014 року.

Над книгою працювали письменники Юрій Андрухович, Юрій Винничук, Оксана Забужко, Тарас Прохасько, Андрій Любка, Ірена Карпа та інші, філософи, історики та культурологи, серед яких Сергій Дацюк, Тарас Возняк, Ярослав Грицак, Вадим Скуратівський, Євген Сверстюк, Олеся Авраменко, Влад Троїцький, художники Олександр Ройтбурд, Лесь Подерв’янський, Іван Семесюк, Олекса Манн. Також окремими розділами подані ексклюзивні інтерв’ю з очевидцями та безпосередніми учасниками революційного Майдану, зокрема з Мустафою Найємом, Сергієм Поярковим, Владом Кириченком, Дмитром Булатовим, Володимиром Парасюком. А на завершення – революційні вірші Сергія Жадана, Дмитра Бикова та інших відомих поетів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук