НБУ дозволив російським банкам докапіталізувати українські «дочки»

ЕкономікаЮлія Поліковська, 3 листопада 20163200
НБУ дозволив російським банкам докапіталізувати українські «дочки»
Національний банк оновив порядок застосування санкцій проти Росії

Національний банк України надав можливість російським банкам, які потрапили в український санкційний список, докапіталізувати дочірні банки в України. Про це зокрема йдеться у постанові № 399 «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 01 жовтня 2015 року № 654».

Регулятор переконаний, що таким чином вдасться запобігти виведенню з ринку українських банків, що, в свою чергу, може спричинити додаткове навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та бюджет України.

Також постанова розроблена з метою заборони українським банками переказувати кошти на рахунки підсанкційних осіб та на власні рахунки українських банків, відкриті в підсанкційних особах, крім операцій, які матимуть на меті капіталізацію дочірніх банків, зареєстрованих відповідно до законодавства України.

Банки-емітенти отримують можливість встановлювати особу власника електронного платіжного засобі для відмови у проведенні операцій, якщо йдеться про рахунки особи, до якої були застосовані санкції.

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко 17 жовтня продовжив санкції щодо росіян і російських компаній і в той же час розширив список осіб, які підпадають під санкції.

Україна також обмежила діяльність низки російських платіжних систем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук