Найвищу ціну за ліцензію на 3G-зв'язок запропонував «МТС-Україна»

Сьогодні 17 лютого 2015 року тендерна комісія Національної комісії з регулювання зв’язку ( НКРЗІ) розпечатала конверти з ціновими пропозиціями учасників конкурсу щодо отримання ліцензії на 3G-зв'язок.  Найвищі ціни запропонувала компанія «МТС Україна».

Як передає кореспондент УНІАН, «МТС-Україна»  за лотом №1 запропонували ціну 2,708 млрд грн, за лотом №2 - 2,715 млрд грн, за лотом №3 - 2,705 млрд грн.

У свою чергу, «Київстар» за лотом №1 запропонував ціну 2,705 млрд грн, за лотом №2 - 2,710 млрд грн, за лотом №3 - 2,700 млрд грн.

Мобільний оператор «Астеліт» за лотом №1 запропонував ціну 2,702 млрд грн і за лотами №2 та №3 - 2,703 млрд грн.

Нагадаємо, 1 грудня 2014 року кабінет міністрів України підписав розпорядження про затвердження умов конкурсу на купівлю ліцензій на 3G-зв'язок. Затверджений документ передбачав проведення тендеру на право отримання ліцензій на 15 років у всіх регіонах України за трьома лотами одночасно. При цьому Кабмін збільшив стартову вартість ліцензії на 3G до 2,7 млрд грн з раніше пропонованих 2,5 млрд грн. Крім того, переможець повинен буде взяти на себе видатки, пов'язані з проведенням конверсії, загальна вартість якої оцінюється в 1,6 млрд грн.

Оператор – переможець протягом 18 місяців після проведення конкурсу повинен буде запустити мережу третього покоління на території всіх обласних центрів України, а протягом 6 років - на території всіх районних центрів та всіх населених пунктів з населенням понад 10 тисяч осіб.

Нацкомісія з регулювання зв'язку прийняла заявки на участь у конкурсі на купівлю 3G-ліцензій від трьох операторів - «Київстар», «МТС Україна» і «Астеліт» (life:). Учасники повинні були сплатити гарантійний внесок у розмірі 10% (270 млн грн) від вартості ліцензії. Всі три компанії подали три заявки на лоти, відтак, загальна сума перерахованої тендерної гарантії становила 2,43 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук