НБУ визнав «Інтеграл-банк» неплатоспроможним

ЕкономікаРоман Ганкевич, 16 вересня 20153920
НБУ визнав «Інтеграл-банк» неплатоспроможним
фото ZAXID.NET
«Інтеграл-банк» визнали неплатоспроможним

Національний банк України (НБУ) прийняв рішення про віднесення Публічного акціонерного товариства «Інтеграл-банк» до категорії неплатоспроможних. Про це йдеться у постанові Правління НБУ від 15 вересня 2015 року № 606, передає прес-служба відомства.

Зазначається, що ПАТ «Інтеграл-банк» був визнаний проблемним у серпні 2015 року через відсутність коштів, що призвело до невиконання банком своїх зобов'язань перед вкладниками та кредиторами.

«Після віднесення ПАТ «Інтеграл-банк» до категорії проблемних було встановлено факти невідображення ним у бухгалтерському обліку документів клієнтів, що не виконані у встановлений законодавством строк. Також погіршилися фінансові показники діяльності банку. Через відсутність коштів банк не виконував своєчасно та в повному обсязі законні вимоги вкладників та інших кредиторів», - йдеться у повідомленні.

У прес-службі НБУ також додали, що в банк вживав своєчасних заходів з достатньої фінансової підтримки ПАТ «Інтеграл-банк» і тому, з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів, правління Національного банку було зобов'язане прийняти рішення про віднесення ПАТ «Інтеграл-банк» до категорії неплатоспроможних.

Раніше також повідомлялося, що 14 вересня 2015 року НБУ прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ «Український комунальний банк», який пов'язаний з екс-депутатом від «Партії регіонів» Олександром Єфремовим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук