НБУ вводить в обіг монету, випущену на честь «кіборгів»

ЕкономікаАндрій Стець, 29 січня 20185400
НБУ вводить в обіг монету, випущену на честь «кіборгів»
фото НБУ
Пам'ятна монета виготовлена зі сплаву на основі цинку номіналом 10 грн і тиражем 1 млн штук

Національний банк України з вівторка, 30 січня, вводить в обіг пам'ятну монету «Захисникам Донецького аеропорту» номіналом 10 грн. Про це йдеться у повідомленні на сайті НБУ.

«Присвячена мужності і героїзму захисників Донецького аеропорту – кіборгам, які обороняли його впродовж 242 днів, що стало символом самовідданої боротьби за територіальну цілісність України», – зазначається у повідомленні.

На аверсі монети розміщено: угорі ліворуч – напис Україна (півколом), під якою рік карбування монети (2018) і малий державний герб; у центрі – стилізована композиція: дві чоловічі руки зі зброєю різних епох, що символізує захисників України різних часів; на дзеркальному тлі написи: За честь! За славу! За народ!; внизу ліворуч – номінал 10 грн на стилізованому фрагменті щита; праворуч - логотип Банкнотно-монетного двору Нацбанку.

Фото НБУ

На реверсі монети розміщено стилізовану композицію із зображенням захисника аеропорту на тлі напівзруйнованої вежі, над якою майорить український прапор; праворуч – прострелена арматура з вертикальними написами: «кіборги».

Фото НБУ

Пам'ятна монета виготовлена зі сплаву на основі цинку номіналом 10 грн і тиражем 1 млн штук.

Нагадаємо, в листопаді минулого року НБУ випустив монету з Кримом з нагоди 100-річчя першого Курултаю кримських татар.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук