НБУ знову вирішив ліквідувати банк «Союз»

ЕкономікаОксана Руда, 28 квітня 20160

Національний банк України прийняв рішення про повторне відкликання ліцензії та ліквідації ПАТ КБ «Союз» за порушення законодавства у сфері фінансового моніторингу. Про це повідомив прес-центр НБУ.

На основі наявної в НБУ інформації про неодноразові зловживання в банку «Союз» і акті про порушення фінансового моніторингу, правління Нацбанку прийняло нову постанову про відкликання банківської ліцензії та ліквідації вищезгаданого банку.

НБУ зазначає, що «Союз» протягом двох останніх років неодноразово притягувався до відповідальності за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу. Він також створював перешкоди проведенню перевірки в березні 2016 року, а після винесення рішення по ліквідації кілька днів не допускав представників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб до будівлі банку.

Нагадаємо, вперше НБУ прийняв рішення про ліквідацію банку «Союз»15 березня 2016 року. Але вже 28 березня Окружний адміністративний суд Києва скасував постанову про відкликання банківської ліцензії «Союзу» і визнав постанову НБУ протизаконною.

26 квітня Київський апеляційний адміністративний суд не задовольнив скаргу Національного банку України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Рішення Окружного адміністративного суду Києва набуло чинності і Національний банк виконав рішення суду.

Однак, Нацбанк впевнений у своєму рішенні про відкликання ліцензії «Союзу» і вже звернувся до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з проханням притягнути суддів Окружного адміністративного суду м. Києва Аблова, Погрібніченка, Шулежко та суддів Київського апеляційного адміністративного суду до дисциплінарної відповідальності. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук