Не маємо права програти і фронт внутрішній

Наталія Ван Доеверен-Готь
Головний лікар шпиталю ім. Митрополита Андрея Шептицького, голова ГО «Львівська правозахисна ініціатива»

28.11.18 «відсвяткувала» два роки кримінального переслідування, організованого об’єднаним театром абсурду Управління захисту економіки та Прокуратури на замовлення посадових осіб , які бажають приховати власні злочини.

За цей час неодноразово підтвердилось те, що було здійснено недолугу спробу провокації, а кожен доказ сторони обвинувачення або є сфальсифікованим, або взагалі не містить навіть найменшого натяку на будь-який проступок з моєї сторони.

У зв’язку з цим я вирішила систематизувати злочини поліцейсько-прокурорської системи і щодо інших людей. Інформація, оприлюднена під час прес-конференції «Кому служать агенти-хабародавці», не викликала жодної реакції з боку тих, хто був зобов’язаний реагувати - компетентних органів. У відповідь повна тишина як ілюстрація безпорадності, некомпетентності та безвідповідальності і очевидно потреби у використанні агентів- колаборантів в кращих традиціях нацистських підходів до справ.

Проте вона знайшла відгомін у серцях українців- ідея підхоплена. Країною прокотились кілька прес-конференцій депутатів органів місцевого самоврядування та антикорупційних активістів щодо аналогічних злочинів працівників департаментів захисту економіки та прокуратури. До речі, не безрезультатно.

Станом на сьогодні, доклавши титанічних зусиль, вже відкрито 8 кримінальних проваджень за фактом провокацій, погроз, підбурювань свідків, зловживання службовим становищем посадових осіб прокуратури та навіть одним суддею. Ще три заяви про злочини перебувають у судах на стадії оскарження незаконних відмов Прокуратури та близько 6-8 заяв про кримінальні правопорушення готуються спільно з адвокатами та юристами.

На власному досвіді вкотре переконалась, що відкрити кримінальну справу проти будь-якого громадянина прокуратура може за кілька хвилин без найменших для цього законних підстав, в той час як відкрити провадження щодо прокурора чи слідчого, маючи беззаперечні факти, докази та вмотивовану заяву, можна лише пройшовши не одне коло пекла відмов , тяганини та погроз. Однак я навіть не розглядаю варіанту правової капітуляції ,усвідомлюючи яка висока ціна стоїть на шляху до справедливості та верховенства права. Мушу визнати, що ця боротьба робить мене лише сильнішою та досвідченішою.

Сьогодні я вкотре скерувала офіційне звернення Гаранту Конституції, в якому детально описала злочини цілої групи слідчих, оперативників та прокурорів, а також тотальну бездіяльність правоохоронної системи з приводу нерозслідування цих злочинів.

Апелюючи до ст. 102 Конституції України, згідно якої «Президент України є гарантом … прав і свобод людини і громадянина» наполягаю на захисті прав усіх громадян держави Україна, які піддаються незаконному переслідуванню - проведенні об’єктивних розслідувань кримінальних справ, фігурантами яких є працівники Управління захисту економіки у Львівській області Департаменту захисту економіки НП України, ГУ НП у Львівській області та Прокуратури Львівської області, які приймали рішення у кримінальних провадженнях №12016140000000991 від 18.11.2016 року, №42017000000000378 від 13.02.2017 року та № 4201814000000076 від 02.03.2018 року:

• прокурор Нанівський В.І.(три кримінальних провадження);

• слідчий Базалюк В.Ю. (два кримінальні провадження);

• прокурор Величко Т.В.;

• прокурор Рубцов В.В. (to be opened);

• оперуповноважені УЗЕ у Львівській області Потапов С. та Демкович Т. (три кримінальні провадження);

• суддя Лялюк Є.Д.;

P.S. Незважаючи на тісний зв’язок Президента з покровителем фальсифікаторів, провокаторів та махінаторів – непорозумінням у кріслі Генпрокурора, я все ж таки послідовно виконую свою місію як громадянка, правозахисник та патріот України – офіційно повідомляю Гаранта про численні порушення прав і свобод людини з боку окремих представників правоохоронних органів та очікую відповідної реакції.

Маємо два фронти - внутрішній та зовнішній, та не маємо права програти жодного. Бо за нашими справами наше майбутнє - наші діти і наше минуле - душі мільйонів українців, покладені за свободу і правду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук