Незадоволення українців владою може призвести до дострокових виборів, – розвідка США

Незадоволення українців владою може призвести до дострокових виборів, – розвідка США
фото Washington Times
Директор Національної розвідки США Ден Коутс представив дані розвідки про глобальні загрози для США

Україні загрожують внутрішні потрясіння, якими готова скористатись Росія, щоб підірвати нинішню прозахідну орієнтацію офіційного Києва. Про це йдеться у письмовій доповіді директора Національної розвідки США Дена Коутса «Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США», яка була надана ним Сенатському комітету з питань розвідки, де у вівторок, 13 лютого, пройшли слухання на тему глобальних загроз з якими стикається країна, повідомляє «Голос Америки».

У документі перелічуються чинники, які загрожують економічному відродженню Україну і можуть потенційно призвести до змін у її закордонній політиці.

«Незадоволення населення темпом реформ, погіршення стандартів життя, думка про те, що корупція посилюється та загострення політичних протистоянь напередодні запланованих президентських та законодавчих виборів у 2019-му можуть призвести до дочасних виборів», - наголошується у доповіді.

Також в документі йдеться, що лідери опозиції спробують скористатись незадоволенням населення, щоб послабити президента України Петра Порошенка та правлячу коаліцію напередодні виборів 2019-го року.

Американська розвідка також прогнозує, що конфлікт на Сході України триватиме у нинішньому вигляді, та вважає наступ будь-якої з сторін малоймовірним.

«Росія продовжуватиме свою військову, політичну та економічну кампанію проти дестабілізації України, щоб придушити і, де можливо, розвернути зусилля Києва, спрямовані на інтеграцію до ЄС та посилення зв'язків із НАТО», – йдеться у доповіді.

Зауважимо, що дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), засвідчили, що менше ніж половина дорослого населення України висловили готовність до участі в акціях соціального протесту, при цьому більшість з них мають намір брати участь у таких видах акцій, як виборча кампанія і збір підписів під колективними зверненнями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук