Німеччина дасть Україні €52 млн під будівництво житла для переселенців

Німецькі інвестори планують не обмежуватися тільки Донеччиною та Луганщиною, а відкриті для проектів у інших областях

Німецький державний банк KfW надасть кредитне фінансування в обсязі 52 млн євро для програми з будівництва соціального житла для переселенців в Україні.

Як повідомила прес-служба Міністерства з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, будівництво соціального житла за програмою «Відновлення та оновлення муніципальної інфраструктури на Сході України» має розпочатися у 2018 році

До кінця 2017-го заплановано завершити підготовчі роботи, зокрема з розробки критеріїв відбору об'єктів будівництва. Згідно з ними, місцеві громади зможуть подавати заявки на фінансування.

У четвертому кварталі 2017 року заплановано підписати міжурядову угоду між Україною та Німеччиною за цим проектом.

KfW не планує обмежуватися тільки Донецькою і Луганською або прилеглими до них областями, де сконцентровано найбільшу кількість переселенців, а відкритий для проектів на всій території України. Головним критерієм відбору буде якість заявленого проекту і здатність громади надалі підтримувати експлуатацію зведених об’єктів на належному рівні.

До слова, станом на 3 квітня 2017 року з окупованих районів Донбасу та анексованого Криму переїхали понад 1 мільйон 200 тисяч родин.

Після анексії Криму Росією в березні 2014 року частина жителів півострова виїхали на материкову Україну. Інша частина вимушених переселенців після початку збройного конфлікту на Донбасі залишила контрольовані проросійськими бойовиками та армією РФ райони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук