Нижня палата парламенту Нідерландів підтримала Угоду про асоціацію Україна-ЄС

СвітАндрій Стець, 23 лютого 20174220
Нижня палата парламенту Нідерландів підтримала Угоду про асоціацію Україна-ЄС
У парламенті Нідерландів пройшли дебати щодо асоціації України з Євросоюзом

Нижня палата парламенту Нідерландів на засіданні у четвер, 23 лютого, схвалила законопроект, яким вводиться в дію ратифікація Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Про це повідомляє Укрінформ.

За ратифікацію угоди проголосувало 89 зі 150 депутатів нижньої палати. При цьому голосування відбувалося поіменно - кожен з депутатів відповідав, чи підтримує ратифікацію. Після цього проводився підрахунок голосів.

Для завершення ратифікації документ має бути також затверджений Верхньою палатою парламенту Нідерландів.

Очікується, що голосування щодо цього питання відбудеться після 15 березня, коли в країні мають відбутися вибори до Нижньої палати.

Нагадаємо, Нідерланди – єдина країна ЄС, яка не ратифікувала угоду про Асоціацію України і ЄС, оскільки громадяни країни відкинули її на референдумі в квітні.

В свою чергу влада Нідерландів вимагала прописати в угоді, що вона не передбачатиме автоматичних гарантій безпеки, військової допомоги і фінансової підтримки Україні і не дає українцям права на проживання та вільне працевлаштування в ЄС. Жодна з цих можливостей не була гарантована угодою про асоціацію, однак уряд Нідерландів хотів чітко вивести їх за межі документа, щоб заспокоїти виборців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук