Обстріл консульства в Луцьку – це навмисна провокація, – міністр оборони Польщі

Обстріл консульства в Луцьку – це навмисна провокація, – міністр оборони Польщі
фото Wiadomosci [WP]
На думку Антонія Мацеревича, такі дії, які були в Луцьку, є вигідними саме Росії

Міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич вважає, що обстріл польського консульства в Луцьку був навмисною провокацією. Про це повідомляє Radio Maryja.

«Я віддаю перевагу найбільш поширеній тезі: ми маємо справу з навмисною провокацією. Це є частиною ланцюга подій, які стосуються не тільки України. Ланцюг подій, пов'язаний з бажанням будь-якою ціною посіяти ненависть між Польщею та Україною, щоб призвести до виникнення конфлікту, спору, сварки, плутанини», – заявив Мацеревич.

Він наголосив, що такі дії є найбільш вигідними Росії. На його думку, саме ця країна, яка перебуває в стані війни проти України і «яка відчайдушно хоче ізолювати Україну», позбавити її підтримки.

Нагадаємо, у Луцьку, в ніч на 29 березня, прогримів вибух у генеральному консульстві Польщі. За даними правоохоронців обстріл був здійснений із РПГ-22.

Додамо, що усі консульства Польщі призупинили роботу в Україні після нападу на генконсульство в Луцьку.

Також посол України в Польщі Андрій Дещиця не сумнівається, що за обстрілом консульства Польщі в Луцьку стоїть Росія. Дещиця вважає, що метою, яку ставили перед собою організатори обстрілу, була атака на польсько-українські відносини, які розвиваються дуже добре.

Одразу після інциденту у Луцьку Міністерство внутрішніх справ України посилило безпеку дипломатичних представництв в країні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук