Офіс підтримки реформ при Кабміні очолить Олександр Саєнко

ЕкономікаАндрій Стець, 17 жовтня 20163581
Міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко

Офіс підтримки реформ при Кабінеті міністрів України, створений за фінансової та консультаційної участі Європейського банку реконструкції та розвитку і представництва ЄС в Україні, очолить міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко. Про це сказав сам міністр, представляючи механізм роботи оновленої команди, повідомив УНІАН.

За його словами, створення Офісу реформ - це завершення архітектури впровадження реформ в Україні.

«Офіс буде складатися з 18 осіб, які будуть закріплені за напрямами. Ми попередньо обговорили можливість розділити його на три структури, але очолить його міністр Кабінету міністрів. Чому це важливо? Щоб ми уникнули можливих неузгодженостей між Секретаріатом і Офісом реформ», - сказав Саєнко

Першим напрямком роботи Офісу підтримки реформ стане трансформація управління по лінії Мінфіну, МЕРТ, Мінагрополітики та Мінінфраструктури. Надалі робота команди може бути розширена на інші міністерства та місцеві органи влади. Завданням команди стане поліпшення, перш за все, системи державного управління - як в окремих галузях, так і в цілому по країні.

Нагадаємо, в травні 2016 року Національна рада реформ прийняла рішення про створення двох нових організацій - Офісу реалізації реформ, який буде підзвітний прем'єр-міністру, і Офісу підтримки Національної ради реформ. Перший буде займатися забезпеченням і підтримкою реформ міністрам, координацією донорів і кредиторів, а також організаційно-технічною підтримкою реформ. Офіс підтримки Нацради реформ займатиметься розробкою порядку денного, підготовкою засідань, квартальними звітами і діалогом між різними учасниками засідань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук