Шість об’єднаних громад Львівщини планують провести вибори 18 грудня

СуспільствоВікторія Іваскевич, 11 жовтня 2016, 21:02 1016 0

Депутати Львівської облради вирішили не поспішати з об’єднанням громад. Тож сім перспективних планів відклали на два тижні. Сьогодні, 11 жовтня, ЛОР змінила план об'єднання територіальних громад трьох районів області – Мостиського, Старосамбірського та Жидачівського. Створені там об’єднані територіальні громади (ОТГ) вже в грудні зможуть провести вибори.

На порядку денному – десять районів та понад 40 ОТГ. У списку ніби найменш проблемні території, однак і тут не обійшлось без суперечок. На прохання міського голови Львова вирішили відкласти Яворівський та Жовківський райони. Адже вони межують з обласним центром.

«Ми повинні знаходити компроміс, тому що були деякі аргументовані пропозиції міського голови, керівництва міста. Так, вони були пізно, і ми про це сказали. Але думаю, якщо на два тижні ми це питання перенесемо, нічого складного не станеться», – пояснив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк. 

Зрештою, на цьому пленарному засіданні вирішили обмежитись лише трьома районами – Мостиським, Старосамбірським і Жидачівським.

«Коли ми до перспективного плану підходили минулого разу, також чотири заходи були на сесії, тому не дивуйтеся. Це нормальний робочий процес, він і не міг бути легким», – зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Ці райони – у пріоритеті, адже до їхнього складу входять ОТГ, які пройшли всі процедури – від громадських слухань до погодження в ЦВК. На 18 грудня вони вже встигли призначити вибори.

Йдеться про три ОТГ в Мостиському районі, Ходорівську громаду – на Жидачівщині та Нижанковицьку – у Старосамбірському районі.

У Старосамбірському районі депутати погодили проект, за яким до Нижанковичів приєднуються дві сусідні громади. У Жидачівському районі створюють велику Ходорівську ОТГ – разом з містом до неї увійдуть ще 11 сільрад. І весь Мостиський район поділять на три громади: Судововишнянську – із п’ятьох сільрад, Шегинівську – з дев’яти, та центральну – Мостиську, до якої мають приєднати відразу 18 теперішніх сільських рад.

Що ж стосується решти територіальних громад – їхню долю спробують вирішити 25 жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук