Окупанти почали переганяти колони техніки у напрямку Запорізької області
Рух колон російської техніки фіксують у Маріупольському та Волноваському районах
До теми
Росіяни почали переганяти свою техніку у напрямку Запорізької області. Очевидці зафіксували рух колон російської техніки у Маріупольському та Волноваському районах у сторону Запорізької області. Про це пізно ввечері середи, 29 червня, повідомив журналіст Андрій Цаплієнко із посиланням на радника мера Маріуполя Петра Андрющенка.
«Великі та малі колони, паливозаправники та вантажівки з живою силою – «потенційним добривом». Маріупольці все бачать і навіть в окупації роблять все для наближення нашої перемоги», – повідомив Андрющенко.
Також Цаплієнко опублікував відео, на якому видно колону військової техніки.
Напередодні «Енергоатом» попередив про ймовірну провокацію росіян на Запорізькій АЕС.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google