«Онур» збудує у Львові цех з виробництва бетонних виробів

Поруч із цехом облаштують транспортне кільце

«Онур» збудує у Львові цех з виробництва бетонних виробів
Червоним виділена ділянка, на якій збудують цех для виробництва бетонних виробів

На вул. Авіаційній у Львові збудують цех з виробництва бетонних виробів, а поруч облаштують нове транспортне кільце. Відповідний детальний план території (ДПТ) 17 липня опублікували на сайті Львівської міської ради. Будуватиме цех компанія «ЕФЕ Бетон», власником якої є громадянин Туреччини Четінджевіз Онур, який також є засновником компанії «Онур».

Як випливає з документів, цех із виробництва бетонних виробів побудуть на ділянці площею 0,54 га. Висота майбутнього цеху не повинна перевищувати 15 м. Біля нього також зведуть складські приміщення та облаштують паркінг.

Ділянка, на якій будуватимуть цех, наразі використовується для садівництва. Для його будівництва знесуть три садові будинки. Детальний план включає в себе територію про загальною площею 12,5 га, на 8,2 га якої ведеться індивідуальне садівництво. Житлового будівництва цим ДПТ не передбачено.

Детальний план території на вул. Авіаційній у Львові

Будуватимуть цех у місці, де вул. Авіаційна розгалужується. У місці розгалуження облаштують транспортне кільце з радіусом 10 м. На магістральній ділянці вул. Авіаційної передбачено облаштування чотирьох смуг для руху транспорту шириною по 3 м кожна та велосмуг шириною 1,85 м. На немагістральній частині вул. Авіаційної передбачено дві смуги шириною 2,75 м та велодоріжки шириною 1,5 м.

Увесь благоустрій облаштують коштом міського бюджету та за гроші, що надійдуть за програмою залучення коштів забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту. Термін реалізації ДПТ – 10 років.

У жовтні 2018 року виконком Львівської міської ради дозволив компанії «ЕФЕ Бетон» розробити цей детальний план території. ТОВ «ЕФЕ Бетон» зареєстроване у Львові у травні 2014 року. Його директором є Озкан Казім, а засновником Четінджевіз Онур, якому також належить відома компанія «Онур», яка часто виграє тендери на реконструкції доріг у Львові та на Львівщині.

31 липня відбудеться громадське слухання детального плану території у приміщенні Залізничної районної адміністрації (вул. Виговського, 22). Початок о 18:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук