Організовувати великодній ярмарок у Львові буде фірма, яка єдина подалась на конкурс

ЕкономікаІрина Скіць, 7 квітня 201610290
Організовувати великодній ярмарок у Львові буде фірма, яка єдина подалась на конкурс
Вхід на великодній ярмарок попередніх років

Цьогоріч Львівська міська рада вперше оголосила конкурс на організатора проведення великоднього ярмарку у Львові. Однак на цей конкурс подалась лише одна компанія «Львівські ярмарки», яка проводила великодні та різдвяні ярмарки у місті впродовж останніх восьми років. Тож 7 квітня мерія представила їх як переможців конкурсу.

Оголошення про початок конкурсу з’явилось у перший день подачі заявок – 29 березня  на сайті Львівської міської ради. Впродовж п’яти робочих днів, до 5 квітня, підприємці мали б подати свої пропозиції до мерії.

«У проекті потрібно було зазначити візуалізацію, обґрунтування, пояснити яким чином і де мали б стояти хатки. Всі, хто мали бажання та підприємницьку ідею, мали можливість подати такі пропозиції. На сьогодні у нас є тільки одна пропозиція, інших не надійшло», - сказала начальник управління економіки Львівської міськради ЛМР Вікторія Довжик.

На її думку, п’ять днів абсолютно достатньо, аби підприємці могли підготуватись до конкурсу та виготовити усі документи. Великодній ярмарок у Львові розпочнеться 22 квітня та триватиме до 16 травня.

За словами співзасновника ТзОВ «Львівські ярмарки» Ігоря Фіняка, цього року ярмарок поблизу Оперного театру задекорують великодніми писанками, а вхід на алею оздоблять аркою із квітами та писанками.

Як розповів Ігор Фіняк, на ярмарку буде близько 100 яток. Вартість оренди однієї великодньої ятки для підприємців становитиме до 20 тис. грн. Водночас самі «Львіські ярмарки» за оренду земельної ділянки під ярмарком заплатять міськраді 9,5 тис грн за місяць.

Фіняк зазначив, що для підприємців різних категорій встановлюють різні ціни на оренду яток. До прикладу, для художників та митців минулого року віддали близько 20 яток безкоштовно. Цього року частину хатинок також віддадуть безкоштовно. 

Окрім того, Вікторія Довжик запевнила, що виконавчий комітет так само, як і минулого року, заборонить продавати алкоголь на цьогорічному ярмарку. Ігор Фіняк додав, що «Львівські ярмарки» слідкуватимуть за виконанням цього рішення та розриватимуть договори із підприємцями-порушниками. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук