На облаштування великоднього ярмарку у Львові вперше оголосили конкурс

Головні новини Львова 05.04Ірина Ващишин, 5 квітня 2016, 11:34 0

Цього року для облаштування великоднього ярмарку серед львівських підприємців вперше оголосили конкурс. Про це повідомила директор департаменту економічної політики Львівської міськради Ірина Кулинич.

«Ми вирішили оголосити конкурс, тому що є нарікання – чому завжди ярмарками займається одне підприємство. Але поки що тільки від цього підприємства – компанії «Львівські ярмарки» – і надійшла пропозиція. Це дуже прикро. Ми чекаємо, що зголосяться також інші підприємці», – зазначила Ірина Кулинич.

За її словами, сьогодні, 5 квітня – останній день, коли такі пропозиції на оголошений конкурс ще прийматимуть. «Насправді дуже просто – треба тільки написати звернення і підготувати презентацію, візуалізацію тих заходів, які пропонує учасник конкурсу. Це окрім облаштування території. І, відповідно, вимоги такі, як завжди – там має бути порядок, має бути прибрано, мають проводитись соціальні заходи з нашими дітками, з дітками від малозабезпечених сімей», – додала Ірина Кулинич.

Цьогорічний великодній ярмарок облаштують тільки на просп. Свободи. Попередньо він триватиме від 26 квітня до 10-15 травня. Термін його проведення ще затверджуватиме виконком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук