Патріарх Кирил підписав петицію про заборону абортів в Росії

СвітЮлія Поліковська, 27 вересня 20162911
Патріарх Кирил підписав петицію про заборону абортів в Росії
Глава РПЦ патріарх Кирил

Глава РПЦ, патріарх Кирил підписав текст звернення, який закликає повністю заборонити аборти на території Росії. Про це повідомили у прес-службі патріарха.

Згідно з інформацією, підписи під зверненням збирають учасники Загальноросійського громадського руху «За життя» та руху «Православні добровольці». Текст звернення був узгоджений з патріаршою комісією з питань сім'ї, захисту материнства і дитинства.

Активісти, яких підтримав патріарх, виступають за визнання за зачатою дитиною статусу людської істоти, життя, здоров’я і благополуччя якої повинні бути захищені законом; за заборону хірургічних і медикаментозних переривань вагітності, а також за заборону протизаплідних засобів з абортивною дією.

Крім того, підписанти звернення домагаються заборони допоміжних репродуктивних технологій, невід’ємною складовою яких, на їхню думку, «є приниження людської гідності і вбивство дітей, які перебувають на початкових етапах ембріонального розвитку».

Також ініціатори документа просять надання з федерального бюджету матеріальної допомоги вагітним жінкам і сім’ям з дітьми на рівні не менше прожиткового мінімуму.

Зазначимо, 23 вересня у Польщі в Сеймі обговорювалися два законопректи щодо абортів – один цілковито забороняє переривати вагітність, а інший – дозволяє аборт до 12 тижня вагітності. Проти заборони абортів під Сеймом протестували жінки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук