Петро Порошенко підписав закон про фінансову реструктуризацію

Очікується, що реалізація законопроекту надасть змогу поліпшити фінансово-господарську діяльність боржників

ЕкономікаРоман Ганкевич, 16 липня 201622482
Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав закон про фінансову реструктуризацію. Про це в суботу, 16 липня, повідомляє прес-служба Верховної Ради. Зазначається, що закон «повернуто з підписом від президента».

У червні Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект № 3555 про фінансову реструктуризацію. Депутати ухвалили документ після внесення понад 300 поправок.

Депутат від «Блоку Петра Порошенка», заступник голови фінансового комітету Руслан Демчак заявив, що у законопроекті враховані рекомендації Світового банку та ЄБРР, і що він має на меті реструктуризувати борги банків та інших юридичних осіб, або розпочинати санацію добровільно, щоб уникнути банкрутства.

Цей закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування та втрачає чинність через три роки з дня набрання ним чинності.

Автори документа очікують, що реалізація законопроекту надасть змогу поліпшити фінансово-господарську діяльність боржників, що опинилися в складному фінансовому стані, шляхом реструктуризації їхньої заборгованості, забезпечить доступ боржників до фінансування для відновлення їх господарської діяльності та буде сприяти забезпеченню стабільності фінансової системи України.

Нагадаємо, 14 червня Верховна Рада України затвердила в другому читанні і в цілому закон про фінансову реструктуризацію (№ 3555), яким буде запроваджено механізм добровільної фінансової реструктуризації підприємств-боржників з метою врегулювання ситуації з проблемними кредитами і відновлення кредитування економіки банками.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук