Петро Порошенко схвалив прийом на роботу переселенців без випробувального терміну

ЕкономікаАндрій Стець, 10 червня 20162520

Президент України Петро Порошенко підписав закон, згідно з яким при укладенні трудового договору внутрішньо переміщені особи звільняються від випробувального терміну для перевірки їх кваліфікації. Про це йдеться на сторінці відповідного законопроекту №1639 на офіційному сайті Верховної Ради.

«Закон підписаний. 10.06.2016 повернуто з підписом від Президента», - повідомляється на сайті.

Крім того, парламент постановив, що випробування не встановлюється при прийомі на роботу вагітних, одиноких матерів з дітьми до 14 років або дітьми-інвалідами, обраних на посаду осіб-переможців конкурсного відбору, які пройшли стажування при прийомі на роботу з відривом від основної роботи і тих, з ким укладається строковий трудовий договір до 12 місяців.

Верховна Рада також постановила, що якщо в рамках випробувального терміну встановлено невідповідність працівника займаній посаді - роботодавець зобов'язаний попередити його про звільнення не менш ніж за 3 дні.

Відповідні зміни були внесені до Кодексу законів про працю.

До слова, Україна стала четвертою у світі країною за кількістю внутрішньо переміщених осіб. Впродовж 2015 року через конфлікт на сході України статус внутрішньо переміщених осіб отримали 942 тис. Загалом в Україні зареєстровано 1,7 млн внутрішніх переселенців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук