Петро Порошенко запропонував Кабміну збільшити грошове утримання суддів

ЕкономікаАндрій Стець, 28 квітня 20160

Президент Петро Порошенко звернувся до уряду з пропозицією розглянути питання про забезпечення збільшення грошового утримання суддів. Про це він заявив за підсумками зустрічі з лідерами українського бізнесу і міжнародних компаній, інформує «Інтерфакс-Україна».

Порошенко закликав бізнес надати свої пропозиції щодо закону про судоустрій, які допоможуть повністю перезавантажити судову систему.

Президент вважає, що «якщо цього не буде зроблено ті, хто зараз прийде, навіть за відкритим конкурсом, будуть такі ж самі».

«Тести хороші, але на зарплату 2 тис. гривень ніхто не прийде - це марна надія. Ми тільки дискредитуємо реформу (судову)», - сказав Порошенко, наголосивши, що якщо судова реформа не відбудеться, то судді, які «вросли у свої крісла, сидітимуть, і їх звідти не дістанеш».

Президент наголосив, що в межах Конституції він робить і робитиме все від нього залежне для того, щоб забезпечити імплементацію того курсу реформ, який ним був задекларований.

«Я дякую за підтримку, але можу сказати одне - на сьогоднішній день не лише від мене, а від усіх нас залежить те, щоб судова реформа відбулась. Якщо вона не відбудеться - судді, які повростали у свої крісла, будуть сидіти, і їх звідти не дістанеш», - сказав Петро Порошенко.

За словами президента, зараз судді «скаржаться, що їм важко - невисока зарплата, скасували довічне утримання, але ніхто не йде, бо одним рішенням можна забезпечити собі заробітну платню на 10 років вперед».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук