Мін’юст пропонує залучати до судових процесів іноземних суддів

СуспільствоАндрій Стець, 22 квітня 20162340
Мін’юст пропонує залучати до судових процесів іноземних суддів

У Міністерстві юстиції пропонують під час проведення судової реформи залучати до процесу іноземних суддів. Про це заявив голова відомства Павло Петренко, повідомляє «Радіо Свобода».

За словами міністра, судову реформу, яка включатиме конкурсні відбори і тестування, планують втілювати в життя впродовж двох років.

Згідно з концепцією, на цей час пропонують ухвалити пакет проміжних законів і сформувати спеціальні суди.

«Є така пропозиція, що на цей період часу ми зробили спеціалізовані антикорупційні суди, які розслідували б справи, підвідомчі НАБУ, і комерційні суди з залученням іноземців. За бажанням сторони можна буде тоді залучати до судового процесу іноземців, арбітрів для того, щоб отримати більший рівень легітимності цього рішення. На період, поки ми не перезавантажимо нашу національну судову систему», – сказав Петренко.

Нагадаємо, 2 лютого Верховна Рада підтримала зміни до Конституції України в частині правосуддя. Передбачено, що 7,5 тис. суддів повинні пройти кваліфікаційну перевірку.

Зазначимо також, що переатестація суддів в Україні почалася 16 лютого і, за останніми даними, в українських судах відкрито понад тисячу вакансій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук