Поліція припинила затримувати автобуси львівського АТП-1

Попри те, що всі автобуси підприємства заарештовані, вони продовжують курсувати на маршрутах

Головні новини Львова 06.03Софія Трощук, 6 березня 2018, 18:06 1215 0
дивіться також

Усі автобуси АТП-1 заарештовані за борги перед ЛАЗом. Проте понад півтори сотні автобусів та маршруток підприємства і надалі курсують містом. Про це повідомив директор комунального підприємства у вівторок, 6 березня, на зустрічі з депутатами Львівської міськради.

На балансі комунального АТП-1 є 161 автобус. Станом на зараз усі вони заарештовані за борги перед ЛАЗом. Утім транспорт підприємства надалі виїжджає на маршрути.

«Із поліції прийшов запит. Ми написали відповідь, що машини перебувають на вул. Авіаційній 1, безпосередньо тут. Тому, відповідно, вже зараз зі сторони поліції якихось там кроків стосовно затримання машин і супроводження їх на територію АТП немає», – пояснив директор АТП-1 Орест Хамула.

Говорили з депутатами і про оренду робочих приміщень для АТП. Усі вони розташовані на території підприємства. Проте перебувають у приватній власності. Споруди до того ж, потребують частих ремонтів.

«Ми бачимо, що все ремонтують. Це, звісно, потрібно, але поки ця територія є орендована, то ми, ремонтуючи ці приміщення, даємо можливість власнику збільшувати оренду за ці приміщення», – пояснив голова ГО «За якісний транспорт» Святослав Товстига.

«Із 2019 року буде, мабуть, дозвіл на відчуження цих будівель. Відповідно, можна тоді буде вкладати кошти в це все і вже користуватися на правах повного власника», – зазначив депутат Львівської міськради Ігор Дякович.

Уже в квітні у Львові сподіваються провести новий конкурс серед міських перевізників. Проте зараз очікують на нові умови проведення цього конкурсу, які мають надійти з Кабміну.

«Там є зміни проведення конкурсу. Зокрема є анонсовано, що договір укладається на 5 років. Перевізник може бути поновлений, якщо не буде жодних порушень із його боку. Крім того, планується оновлення рухомого складу перевізників-учасників конкурсу, тобто зміни автобуса та оновлення парку на низькопідлогові автобуси для осіб із інвалідністю», – розповів в.о. начальника міського управління транспорту Олег Партика.

На урядову постанову транспортники очікують до кінця березня.

Нагадаємо, у січні у Львові поліція почала затримувати і вилучати міські автобуси АТП-1. Загалом поліція затримала 11 автобусів підприємства. А 15 лютого депутати міськради прийняли рішення про створення другого комунального підприємства-автоперевізника – АТП-2.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук