Польська компанія хоче збудувати вантажний термінал в аеропорту «Львів»

Площа терміналу становитиме щонайменше 4 га

ЕкономікаСофія Лазуркевич, 13 вересня 201812241

Польська компанія Waimea Holding SA заявила про намір збудувати вантажний термінал в Міжнародному аеропорту «Львів». Як розповів ZAXID.NET начальник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис, його планують збудувати поблизу старого терміналу.

За словами Романа Матиса, 13 вересня керівництво компанії оглянуло місце, де може проводитись будівництво. Наступним кроком буде підготовка дорожньої карти для втілення ідеї будівництва вантажного терміналу.

«Компанія озвучить суму інвестицій, коли ми вийдемо на стадію технічного завдання. Тут є дуже багато нюансів . Карго-термінал – це складське приміщення, у якому є зони для різного типу вантажів. Наприклад, для відкритого зберігання продуктів, які не потребують спеціальних умов, холодильні приміщення чи приміщення з пониженою температурою для зберігання ліків, приміщення для зберігання коштовностей, валюти та ін.», – сказав ZAXID.NET Роман Матис.

Вантажний термінал, який збудувала Waimea Holding SA у польському Ряшеві

Площа майбутнього вантажного терміналу у львівському аеропорту становитиме щонайменше чотири гектари. Компанія Waimea Holding SA, що виявила бажання збудувати вантажний термінал у Львові, має відповідний досвід. Зокрема Waimea Holding SA збудувала вантажний термінал у аеропорту польського Ряшева, що є столицею Підкарпатського воєводства.

Нагадаємо, що наприкінці серпня львівський аеропорт зустрів мільйонну пасажирку. Загалом до кінця 2018 року летовище планує прийняти 1,7 млн пасажирів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук