Порошенко підписав закон про перехід на електронні держзакупівлі

СуспільствоОксана Руда, 17 лютого 20163071

Президент України Петро Порошенко підписав закон №922-VIII «Про публічні закупівлі», прийнятий Верховною Радою 25 грудня 2015 року. Про це повідомила прес-служба президента.

Цей закон передбачає введення електронної системи закупівель для всіх державних закупівель для товарів і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, для робіт – дорівнює або перевищує 1,5 млн гривень (для замовників, які здійснюють свою діяльність в окремих сферах господарювання, вартість товарів і послуг дорівнює або перевищує 1 млн гривень і для робіт – дорівнює або перевищує 5 млн гривень).

Крім того, закон забезпечує поширення системи електронних закупівель протягом 2016 року в два етапи: з 1 квітня – для центральних органів виконавчої влади та замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання; з 1 серпня – для інших замовників.

Реалізація закону дасть можливість підвищити рівень конкуренції у сфері державних закупівель та знизити рівень корупції.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України продовжив реалізацію пілотного проекту електронних закупівель до 31 грудня 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук