Порошенко підписав закон про переведення бухгалтерського обліку на стандарти ЄС

ЕкономікаРоман Ганкевич, 28 жовтня 2017125693
Законом уточнюється період подання проміжної фінансової звітності

Президент Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (щодо удосконалення деяких положень). Про це на своїй сторінці у Facebook написала голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

«Прийняття й набрання чинності цим законом є черговим кроком до створення сприятливого бізнес-клімату в Україні, оскільки наблизить діяльність українських підприємств до світових стандартів у сфері ведення бухгалтерського обліку і формування фінансової звітності», - зазначила вона.

Між тим, на сайтах Верховної Ради та президента поки немає інформації про підписання главою держави цього закону.

Як відомо, 5 жовтня Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (щодо удосконалення деяких положень). Законом уточнюється період подання проміжної фінансової звітності.

Також законом, з урахуванням положень Директиви ЄС №2013/34/ЄС, передбачено звільнити мікро- і малі підприємства від надання звіту про управління. В законі уточнено вимоги щодо складання фінансової звітності за міжнародними стандартами підприємствами, що становлять суспільний інтерес, і підприємствами, що займаються видобутком корисних копалин загальнодержавного значення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук