Порошенко підписав закон про зарахування деяких адмінзборів до бюджетів об’єднаних громад

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо зарахування окремих адміністративних зборів до місцевих бюджетів». Про це повідомили у прес-службі президента.

До доходів загального фонду бюджетів об’єднаних територіальних громад, відповідно до закону, будуть зараховуватися адміністративний збір за держреєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень; адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань; плата за скорочення строків надання послуг у сфері держреєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і держреєстрацію юридичних, фізичних осіб - підприємців і громадських формувань, а також плата за надання інших платних послуг, пов’язаних з такою реєстрацією.

«У місцеві бюджети за місцем надання послуг також буде зараховуватися адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що здійснюється виконавчими органами сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад», – сказано у повідомленні.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук