Місцеві бюджети отримали від реєстрації бізнесу і нерухомості ₴70 млн, - Мін'юст

Термінали документ-сервісу Мін'юсту ГОТОВО!»

За три місяці реєстрація бізнесу і нерухомості принесла до місцевих бюджетів 70 мільйонів гривень після передачі їм Міністерством юстиції таких повноважень. Про це інформував міністр юстиції України Павло Петренко під час презентації проекту «Шлюб за добу» у Києві.

«Що стосується сервісного центру «ГОТОВО!» - це той приклад реальної децентралізації, яка була запроваджена на початку цього року. Хочу нагадати, що Міністерство юстиції передало всі свої повноваження щодо реєстрації бізнесу і нерухомості місцевим органам влади», - сказав Петренко.

За словами міністра, місцеві органи влади отримують до місцевих бюджетів кошти за реєстрацію підприємств та об’єктів нерухомості.

«Буквально за останніх три місяці близько 70 мільйонів гривень надійшло до місцевих бюджетів», - сказав Петренко.

Міністр пояснив, що сервісний центр «ГОТОВО!» є багатофункціональним і виконує функції не тільки з реєстрації шлюбів за 24 години.

«Тут понад 100 адмінпослуг надаються місцевими органами влади українським громадянам, які проживають у місті Києві і Київській області, і в принципі, у зв'язку з дією принципу екстериторіальності, будь-якому українцю, який сюди приїде, він може тут зареєструвати і компанію, і бізнес, і зареєструвати свою нерухомість», - заявив Петренко.

Як відомо, сьогодні у Києві Міністерство юстиції офіційно запустило пілотний проект із реєстрації шлюбу протягом 24 годин. Пілотний проект «Шлюб за добу» вже запустили в Одесі, Сєвєродонецьку Луганської області та Маріуполі Донецької області.

19 серпня проект стартує у Львові, а з 2017 року Мін’юст прогнозує поширення цієї послуги на всі регіони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук