Порошенко схвалив авіаційні угоди з Грецією, Польщею та Кіпром

Порошенко схвалив авіаційні угоди з Грецією, Польщею та Кіпром
Президент Петро Порошенко схвалив ратифікацію угод про «відкрите небо» із чотирма країнами

Президент України Петро Порошенко підписав ухвалені Верховною Радою закони про ратифікацію урядових угод про повітряне сполучення з Грецією, Кіпром та Польщею, а також про комбіновані міжнародні перевезення з Угорщиною. Про це повідомили у прес-службі глави держави.

«Угоди створюють сприятливі умови для поліпшення транспортних зв’язків між країнами, що, в свою чергу, допоможе розвитку міждержавного співробітництва, налагодженню ділових зв’язків і інтенсифікації контактів між людьми», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що угоди з Грецією та Польщею набудуть чинності з дати отримання останнього письмового повідомлення про завершення виконання сторонами внутрішньодержавних процедур.

Угода з Кіпром вступить в силу через 30 днів, а з Угорщиною – через 60 днів з дня отримання останнього повідомлення про виконання сторонами внутрішньодержавних процедур.

Уточнимо, що зокрема міжурядова угода про авіаційне сполучення з Польщею передбачає право країн призначити одне або більше авіапідприємств для експлуатації авіамаршрутів. За угодою, Україна і Польща в максимально можливому обсязі звільняють його чи їх від податків, зборів і мит.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук