Працівники 3-ї комунальної стоматполіклініки Львова не впускають на роботу нового керівника

Працівники 3-ї комунальної стоматполіклініки Львова протестують проти новопризначеного головного лікаря

Працівники 3-ї комунальної стоматологічної поліклініки Льовова заблокували вхід до медзакладу, протестуючи проти новопризначеного головного лікаря Юрія Павліва та проти запропонованої мерією реформи комунальної стоматології Львова. Про це ZAXID.NET повідомив лікар-стоматолог 3-ї поліклініки Юрій Казмірчук.

«Таке призначення ми вважаємо рейдерським захопленням. Представники міського управління охорони здоров’я відмовились продовжити контракт із нашим попереднім керівником Юрієм Лисаком, хоча колектив йому довіряє. Також влада відмовилась зробити керівником когось із нашого колективу, а всупереч нам без конкурсу призначили Юрія Павліва. Саме тому ми заблокували вхід для цієї людини, однак при цьому продовжуємо приймати пацієнтів», – cказав Юрій Казмірчук.

Натомість начальник управління охорони здоров'я ЛМР Володимир Зуб вважає, що призначення керівником поліклініки Юрія Павліва відбулось у законний спосіб. «31 липня завершився контракт із попереднім головним лікарем Юрієм Лисаком. За два місяці до цього його попередили, що контракт не продовжуватимуть. 31 числа в законний спосіб він пропрацював останній робочий день, отримав свою трудову книжку і трудові відносини з ним були припинені, чому він був дуже радий. 1 числа я в силу наданих мені повноважень представив нового керівника Юрія Павліва, – сказав Володимир Зуб. – Сьогодні зранку він поінформував мене, що йому перешкоджають у доступі до робочого місця. Ми туди виїхали та намагались пояснити працівникам поліклініки, що чинне законодавство не передбачає конкурсів чи колективних голосувань. Призначення головного лікаря комунального медзакладу здійснює міський голова або людина, якій він делегував ці функції. В цьому випадку призначення здійснюю я як начальник профільного управління».

Нагадаємо, у лютому під час засідання сесії ЛМР депутати підтримали реформу комунальної стоматології Львова. Реформування полягає у перетворенні комунальних стоматполіклінік у неприбуткові ЛКП, де лікарі мають право офіційно встановити плату за свої послуги та таким чином заробляти собі на зарплату та утримання закладів. Водночас депутати передбачили відшкодування надання безоплатної стоматологічної допомоги пільговим категоріям львів'ян.

У травні Галицький районний суд призупинив реформу, прийнявши рішення про забезпечення позову громадянина Анатолія Шамріна, який вважає, що такі зміни порушують його конституційні права.

Нагадаємо також, що у червні близько сотні львівських стоматологів, серед яких і працівники 3-ї міської комунальної стоматполіклінікіи, пікетували Львівську міську раду та блокували кабінет міського голови Львова, щоб поспілкуватись із ним про непримустимість згаданої реформи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук