Правда

Ми не ховались, не відвертались, як би не було боляче – прийняли удар

БлогиЮрко Назарук , 28 травня 2015 2679
Юрко Назарук
ресторатор, співвласник компанії «Холдинг емоцій "!FEST"»

Може чули, що в нас трапилась халепа. Халепи бувають різні – коли податкова вимагає мільйон, ресторан зносять чи просто вльот, а тут гірше – постраждали люди, більше того, наші гості. Якщо коротко – понад 50 людей, різних національностей і віку, звернулись за допомогою, після того, як були в нашому закладі. У всіх клінічно діагностували сальмонелу. Кількість та розмах вражаючий, навіть для країни. Це так коротко.

Найгірше, що ми досі не знаємо істинну причину. Все, що я можу сказати в результаті наших досліджень - що штам інфекції є людським. Тобто він потрапив до закладу та їжі або від нашого працівника, або від когось зі сторони.

Не переконаний, що ми таки знатимемо правду до кінця. В кожному випадку, кількість інфекції та її швидкість розмноження викликає багато запитань, бо якось так не буває.

Проте – хоч би нам сам путін її заніс – проблема наша і отруїлись наші люди. Ми не ховались, не відвертались, як би не було боляче – прийняли удар. На сьогодні, з більшістю потерпілих нам вдалось залишитись у добрих стосунках.

Не секрет, що для нашої компанії та для нас особисто – це велика підніжка. Так буває, в бізнесі є різні етапи та моменти. Отруєння бувають навіть у найкращих ресторанах світу, в Нома в 2013 році отруїлось 63 людини. За 8 років роботи з мільйонами гостей, на жаль, це сталось і з нами. Тепер це наш особистий досвід, який завжди буде з нами та підніме рівень санбезпеки на найвищий рівень.

Звичайно, що від навмисно підкинутої інфекції на вбережешся, але ми поставимо багато бар’єрів та захистів. Це вимагає й змін довкола: не секрет, що в Україні всі довідки робляться за хабарі, і хоч всі наші працівники і мають медичні книжки – це далеко не запорука їх здоров’я. Це у всіх так, не лише у нас. Тепер робитимемо ще й приватні аналізи. Реформа санстанції та подібних служб, приведення їх до європейських норм – то вже критична необхідність.

По великому рахунку – сама кухня на Правді – одна з кращих не лише у Львові, а й в Україні – прозора, сучасна, зроблена кращими кухарями. Проте несподівано це сталось саме тут.

Такі випадки, як відлига, вода відходить і ти бачиш все, що навколо тебе. Тобто ти знав, що десь так, а тепер ще й бачиш. Тому всім, хто радів нашій невдачі, скажу наступне – бережіть свою жовч для когось іншого, вона нас робить лиш сильнішими, а ваші соплі черговий раз означають, що ми все робимо правильно! Ми зашпортались, впали, підвелись і побігли знову, тепер ще швидше!

Неймовірно дякую усім, хто дзвонили, писали і підтримували, протягували руку – так тішить що ми в правильній країні і з правильними людьми! Всі питали – чим допомогти? Сьогодні можу відповісти – допоможіть,прийдіть в Правду – там смачно, там найкраще крафтове пиво, там фантастичний оркестр. Ми потребуємо допомоги саме там!

Дякую Вам. Побачимось:)

Ми не працювали два тижні, відкрились сьогодні, після того як остання людина покинула шпиталь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук