Проект Борислава «Історія, приправлена сіллю» отримав фінансування ЄС

За спільним із польською ґміною Сянок проектом для Борислава виділять 20 тис. євро

У Бориславі облаштують велоінфраструктуру

Проект для туристичного ознакування Борислава «Історія, приправлена сіллю» пройшов відбір для фінансування програмою транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна». Загалом для українського нафтового центру та польської ґміни Сянок виділять 66 тис. євро. Україні з цієї суми дістанеться 20 тис. євро. Ще 10% має дофінансувати саме місто.

Як повідомили у Бориславській міській раді, 8 липня конкурсна рада програми транскордонного співробітництва відібрала спільний проект на фінансування. Загальна сума, виділена на «Історію, приправлена сіллю» — €66386, з яких 90% оплачує ЄС. За пропорційним розподілом, Борислав отримає €20,8 тис. До цієї суми 2,3 тис. євро додадуть з міського бюджету.

За ці кошти у Бориславі передбачено зробити:

  • облаштування велосипедних доріжок, місць відпочинку для туристів із велопарковками та автостоянками,
  • виготовлення інформаційних стендів про природну спадщину міста,
  • проведення тематичних конференцій, тренінгів-навчань для українських і польських туроператорів,
  • друк двомовних путівників із позначеннями історичних місць видобутку солі на території Борислава та ґміни Сянок,
  • випуск промоційного фільму,
  • організація квестів для молоді.

За словами мера Борислава Ігоря Яворського, проект має пройти формальні перевірки документації, а реалізовуватимуть його наступного року. Це вже другий проект Борислава, який отримав фінансування Євросоюзу. Торік переміг також спільний із ґміною Сянок проект «Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі та України», за яким у Бориславі збудують пам’ятник винахіднику гасової лампи Йогану Зегу. До слова, зараз у місті облаштовують музей Йогана Зега.

«Борислав свого часу славився не тільки нафтовидобутком, а й видобуванням солі. Ми піднімаємо свою історію. Спільний з нашими польськими партнерами проект переміг. Так ми здобуваємо досвід. Наступного року також будемо брати участь у боротьбі за фінансування Євросоюзу, подаватимемо інфраструктурні проекти на більші суми», — прокоментував ZAXID.NET мер Борислава Ігор Яворський.

Нагадаємо, нещодавно у Бориславі презентували логотип міста, а також маркетингову стратегію розвитку туризму. Нова айдентика робить наголос на нафтовидобувній діяльності міста. А як нову туристичну ідею автори стратегії пропонують розвивати відпочинок для сімей з дітьми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук