РФ відмовилася виконувати рішення Гаазького арбітражу щодо кримських активів «Нафтогазу»

Раніше Гаазький арбітраж ухвалив позитивне рішення у справі «Нафтогазу» проти РФ

Міністерство юстиції Росії вважає, що у Гаазького арбітражу немає юрисдикції на розгляд позову української компанії до Росії. Про це у п'ятницю, 1 березня, пише РБК.

Зазначається, що Росія не брала участь в розгляді в Гаазькому арбітражі за позовом «Нафтогазу» про втрату активів в Криму. Москва також «не визнає часткове рішення в зв'язку з відсутністю у арбітражу юрисдикції на розгляд позову НАК «Нафтогаз» і інших до Російської Федерації». Мін'юст також заявив про плани вжити «всіх необхідних заходів» для захисту інтересів Росії.

Нагадаємо, що Гаазький арбітраж ухвалив позитивне рішення у справі «Нафтогазу» проти Російської Федерації за втрачені внаслідок анексії Криму активи. Зазначається, що сума виграшу наразі не уточнюється та буде оголошена найближчим часом. Водночас «Нафтогаз» вимагав у Росії компенсації у розмірі 5 млрд доларів плюс відсотки.

Зазначимо, що внаслідок анексії Криму «Нафтогаз» втратив на півострові інфраструктуру для транспортування та видобутку газу та нафти, зокрема бурові установки на шельфі Чорного моря, компресорні та інші станції. Все це майно «влада» анексованого Криму «націоналізувала» одразу після анексії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук