Росія відмовилася від участі в зимовій сесії ПАРЄ

СвітЛюбко Петренко, 18 січня 20161250
Росія відмовилася від участі в зимовій сесії ПАРЄ

Російська делегація відмовилася від участі в зимовій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. Про це повідомив інформаційний портал «Газета.Ру» з посиланням на слова голови комітету Держдуми РФ у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків зі співвітчизниками Леоніда Слуцького.

«На даний час на ім'я керівника ПАРЄ Анн Брассер надіслано листа за підписом спікерів палат російського парламенту про те, що запит щодо повноважень делегації Росії на 2016 рік подаватимуться пізніше. Січневу сесію ми пропустимо», - заявив Слуцький.

За його словами, Росія повернеться до Страсбурга тільки на рівноправних умовах і у випадку гарантій повернення всіх повноважень делегації. «Як заявив спікер Держдуми Сергій Наришкін, ми не потерпимо жодної дискримінації, і будь-які санкції щодо делегації РФ неприйнятні», - зазначив Слуцький, котрий є також заступником керівника делегації Росії в ПАРЄ.

Нагадаємо, що у квітня 2014 року через анексію Криму російська делегація була позбавлена ​​права голосу в ПАРЄ, а також права бути представленою в її керівних органах. З тих пір санкції щодо делегації РФ продовжувалися двічі.

Щорічно під час відкриття січневої сесії повноваження всіх національних делегацій повинні бути заново підтверджені.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук