Російська компанія WebMoney заявила про блокування грошей 4 млн українських клієнтів

Компанії-оператори платіжної системи потрапили під санкції

Державні санкції щодо WebMoney запроваджено на три роки

У компанії Webmoney.UA заявили, що влада за відсутності будь-яких законних підстав політичними рішеннями блокує роботу системи. Про це пише FinClub.

«Звичайно, ніхто серед чиновників не потурбувався про інтереси 4 млн простих українців – користувачів системи, гроші яких тепер заблоковані цим безвідповідальним рішенням», – йдеться в заяві компанії.

У компанії говорять, що працюють над вирішенням проблеми в правовому полі.

«Наша мета – захистити своє чесне ім'я і законну позицію в органах правосуддя і не тільки українського, оскільки ми не виключаємо, що на вітчизняні судові органи здійснюватиметься політичний тиск», – відзначили в Webmoney.UA.

Нагадаємо, електронна платіжна система WebMoney (холдингова компанія WM Transfer ltd) потрапила до списку санкцій, затверджених Радою національної безпеки і оборони 2 травня.

Це електронна система миттєвих інтернет-розрахунків, середовище і технологія для ведення бізнесу та електронної комерції. Початково компанія заснована в Росії, нині має міжнародне розповсюдження. В Україні працює з 2003 року та станом на кінець травня 2018 року, за ствердженням власників системи, послугами WebMoney користуються близько 4 млн українців.

Як писав ZAXID.NET, 24 травня на сайті президента України з’явився оновлений список персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), які Україна ввела проти Росії згідно з рішенням РНБО 2 травня 2018 року і указом Президента від 14 травня 2018 року.

До переліку потрапили 1748 фізичних осіб і 756 юридичних осіб.

Щодо компаній з російським корінням, які оперують системою WebMoney, санкції запроваджено на три роки. Це блокування активів, зокрема, тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном, обмеження торговельних операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України, зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань, анулювання або зупинення ліцензій та інших дозволів, одержання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності та інше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук