Російський мобільний додаток збирає персональну інформацію про українських військових

СуспільствоАндрій Стець, 3 квітня 201817690

Українських військових застерігають від використання російського мобільного додатку, який збирає персональну інформацію та відстежує пересування користувачів. Про це йдеться у сюжеті Військового телебачення України.

Як повідомляється, таких шпигунських програм, які можуть мати доступ до майже усіх даних на мобільних пристроях, є кілька. Але всі вони мають єдине спільне – це російське походження. Найбільш популярним, вважають експерти, є «ДМБ Таймер».

«На перший погляд, це безкоштовна програма, яка рахує кількість днів до закінчення служби. Насправді ж, це – знахідка для ворога», – констатують військові журналісти.

Відео Військового телебачення України

Зокрема, цей додаток отримує інформацію про активність користувача, який використовує на своєму мобільному пристрої службу геолокації, камеру, мікрофон, внутрішню пам'ять. Також програма може блокувати сплячий режим телефону.

Як виявили через соціальні мережі автори сюжету, користувачами російського шпигунського додатку є багато українських військовослужбовців, зокрема й учасників бойових дій.

«Мобільні додатки стали повноцінною зброєю під час гібридної агресії РФ. І, на жаль, ця зброя ефективна і не потребує залучення великих коштів», – наголошує Військове телебачення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук