Roshen вийшов на польський ринок

Кондитерська компанія президента України хоче увійти до п’ятірки найбільших у Польщі

ЕкономікаО.Г., 24 червня 20157560
Roshen вийшов на польський ринок

Кондитерська компанія Roshen, яка належить президенту України Петру Порошенку, зареєструвалася в Польщі і хоче впродовж п’яти років потрапити до п’ятірки лідерів ринку солодощів країни. Про це інформує польське видання Puls Biznesu, пише «Укрінформ».

«Упродовж п'яти років хочемо стати одним з найбільших гравців на польському ринку. Уважно дивимося, як тут працюють Wawel, Wedel, Colian i Mieszko», - заявив керівник відділу Roshen Europe у Польщі Артур Мартинюк.

Як зазначає видання, офіс Roshen упродовж кількох минулих тижнів набирав працівників у Польщі, зокрема спеціалістів з питань продажу, обслуговування клієнта, торговельного представника, бухгалтера-аналітика тощо.

Як зазначає часопис, українська фірма має амбітні плани, але й значну конкуренцію. «Вихід на польський ринок солодощів з маркою, яку споживачі практично не знають, це дуже коштовний процес, який вимагає і багато часу. Польща – це конкурентний ринок із сильними національними і міжнародними марками. Чимало залежатиме від рівня фінансових інвестицій і портфелю продуктів»,- зазначив директор з маркетингу і продажу компанії Lotte Wedel в Польщі Мацей Герман.

Як зазначає видання, сильною стороною Roshen у Польщі можуть бути дуже привабливі ціни.

Puls Biznesu звертає увагу, що українська компанія виробляє 320 різновидів солодощів і має виробничі потужності в Україні, Литві та Угорщині. Нещодавно вона виробляла та продавала солодощі також і в Росії, однак росіяни наклали ембарго на продукцію компанії й арештували завод Roshen у Росії.

Водночас, згідно з інформацією на польському сайті Roshen, в місті Ярослав у Польщі вже працює магазин та представництво. А національний реєстр містить інформацію, що Roshen був зареєстрований в Польщі ще у 2001 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук