РПЦ виступила проти заборони бити дітей в родині

СвітЛюбко Петренко, 5 липня 20164510
РПЦ виступила проти заборони бити дітей в родині

Патріарша комісія з питань сім'ї, захисту материнства і дитинства РПЦ заявила, що поправка про кримінальне покарання за побої родичів «суперечить вченню Православної церкви». «Святе Письмо і священні перекази розглядають можливість розумного і любовного використання фізичних покарань як невід'ємну частину встановлених самим Богом прав батьків», – наголошується в заяві Російської православної церкви.

Мова йде про поправки до Кримінального кодексу РФ, ухвалені Держдумою Росії наприкінці червня, згідно з яким за побої, які не заподіяли шкоди здоров'ю і вчинені вперше, будуть притягати тільки до адміністративної відповідальності. Водночас кримінальне покарання передбачено за тяжкі побої, завдані родичам, а також за побої з мотивів ненависті і з хуліганських спонукань. 4 липня поправки підписав президент РФ Володимир Путін – повідомило видання Meduza.

На думку керівництва РПЦ, ця поправка «дискримінаційна, вона не має моральних виправдань і юридичних підстав, за своїм змістом спрямована проти сім'ї та прийнятого в російській культурі розуміння прав батьків, суперечить основним принципам здорової державної сімейної політики і не враховує традиційних сімейних та моральних цінностей російського суспільства».

Варто зазначити, що позицію РПЦ підтримала заступник голови комітету Ради Федерації з конституційного законодавства Олена Мізуліна. Вона назвала поправки «антисімейними» і такими, що суперечать Конституції. «Все це легалізує ювенальну юстицію, тобто необґрунтоване вторгнення в сімейні справи», – вважає Мізуліна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук