Саакашвілі: Розглядалося призначення Бендукідзе на міністерську посаду в Україні

СуспільствоРоман Ганкевич, 14 листопада 20143000
Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі

В Україні на одну з посад в новому українському уряді розглядали кандидатуру екс-міністра економіки Грузії Кахи Бендукідзе, який помер вчора у Лондоні.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав сьогодні, 14 листопада, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі.

«В кінці тижня ми мали зустрітися в Києві. Сьогодні вже немає сенсу тримати в секреті те, що розглядалося його призначення на урядову посаду в Україні. Саме для узгодження деталей цього призначення його і чекали в Києві. Людину, яку буквально прогнали з Грузії, запрошувала до себе країна в десять разів більше нашої», - заявив політик.

Екс-президент Грузії також зазначив, що в Лондоні Бендукідзе збирав групу юристів для боротьби з режимом екс-прем'єра Грузії Бідзіно Іванішвілі.

«У Лондоні Каха зібрав групу юристів для того, щоб боротися з режимом Іванішвілі. Він дуже поспішав. В останній телефонній розмові сказав мені: у нас дуже мало часу, необхідно врятувати Грузію від Іванішвілі», - заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, вчора ZAXID.NET повідомляв, що у Лондоні від серцевого нападу помер відомий грузинський політик, екс-міністр економіки Грузії Каха Бендукідзе.

У травні 2014 Бендукідзе прийняв запрошення президента України Петра Порошенка стати членом Економічної і дорадчої ради при уряді України. Бендукідзе був одним з експертів економічної консультативної групи, зібраної в допомогу тоді ще міністру економіки Павлу Шереметі урядом Канади. Головний грузинський реформатор назвав співпрацю з українськими властями «невтішною».

«У пацієнта відірвана голова, він стікає кров'ю. Що ж роблять родичі? Вони хвилюються про те, що подумають сусіди», - заявив Бендукідзе про роботу українського уряду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук