Самопроголошена влада Севастополя хоче привласнити один з заводів Порошенка

Севастопольський морський завод після перевірки порядку приватизації та оцінки власності стане російським підприємством, яке працюватиме в інтересах міста.

Про це на прес-конференції у середу, 11 червня, заявив самопроголошений в. о. губернатора Севастополя Сергій Меняйло, передає Кримінформ.

"З приводу Севморзаводу роботу ведемо. Перевіряємо процес приватизації заводу - законно чи незаконно. Директорові заводу на нараді я оголосив, що гідротехнічні споруди - це не приватна власність, це власність держави, на сьогоднішній момент суб'єкта РФ Севастополя", - сказав Меняйло.

Він зазначив, що лист власнику надіслано. "Наступним кроком буде оцінка власності, ефективності роботи, порядку придбання заводу. Ми в цьому питанні діємо в правовому полі. Діяльність заводу контролюється. Ніхто ніяких грошей за кордон не відсилає. Позиція одна: на Севморзаводі працюють севастопольці, вони повинні бути завантажені роботою і отримувати зарплату", - пояснив в. о губернатора.

"Севморзавод буде російським. Свою профільність змінювати не буде. Це буде севастопольське підприємство, яке платитиме податки в бюджет Севастополя", - сказав Меняйло.

За його словами, можливо, підприємство увійде до Корпорації розвитку Севастополя, яка зараз створюється, або в Об'єднану суднобудівну корпорацію (ОСК).

Власником Севморзаводу є український бізнесмен і президент України Петро Порошенко. Підприємство, на якому в радянський час працювали 15 тисяч людей, в 90-ті роки було приватизовано. Сьогодні на ньому працюють до 200 осіб, які виконують прості види робіт з очищення корпусів суден і ремонту забортної арматури.

Нагадаємо, 16 березня в АР Крим пройшов нелегітимний референдум про входження півострова до складу Російської Федерації, якому передувала майже тритижнева окупація Криму російськими військовими. Згідно з результатами плебісциту, які не визнала ні Україна, ні світове співтовариство, понад 95% кримчан проголосували за вихід Криму зі складу України і приєднання його до РФ.

18 березня Путін та самопроголошена влада Криму підписали договір про приєднання Республіки Крим та Севастополя до складу РФ.

20 березня Держдума, а 21 березня Рада Федерації РФ ратифікували «угоду» з самопроголошеною владою Криму про приєднання до Росії на основі результатів «референдуму».

21 Березня президент Росії Володимир Путін підписав ці закони, завершивши, таким чином, анексію кримського півострова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук