Савченко назвала свій закон «ідеально правильним»

Депутат Надія Савченко не вважає за потрібне скасовувати чи змінювати свій закон, за яким один день попереднього ув’язнення зараховується як два дні позбавлення волі зі строку покарання.

«Я збираюся вносити решту законів і зміни до самої системи», – сказала вона на прес-конференції в Києві у вівторок, 2 серпня, передає «Українська правда».

«Закон є ідеально правильний», – вважає Савченко.

«Для того, щоб не виходили раніше злочинці (засуджені) за тя за тяжкі злочини, треба переписати закони, щоб їх засуджували на довше. Не потрібно змінювати сам закон, а потрібно змінювати систему», – запропонувала Савченко.

Як відомо, 26 листопада 2015, коли Надію Савченко незаконно утримували в Росії за ґратами, Верховна Рада України ухвалила закон її авторства «Про внесення зміни до Кримінального кодексу щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання». Він набув чинності 24 грудня 2015 року.

Закон передбачає зарахування одного дня попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі. Відповідно до нього з в’язниці вже вийшли декілька одіозних осіб — зокрема, «суддя-колядник» Ігор Зварич, убивця-депутат Віктор Лозінський, шахрай «Доктор Пі» Андрій Слюсарчук.

Генеральна прокуратура виступає за внесення змін до «закону Савченко», оскільки вважає його небезпечним для суспільства. Заступник генпрокурора Олег Заліско у квітні 2016 року заявляв, що станом на 15 квітня положення закону застосували до 39 496 в`язнів, достроково звільнили 5 961 особу, які відбували покарання за тяжкі злочини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук