«Сбербанк» ввів нові обмеження на фінансові операції для українців

ЕкономікаРоман Ганкевич, 16 березня 20174010
«Сбербанк» ввів нові обмеження на фінансові операції для українців
фото УНІАН
За словами керівництва банку, тимчасові заходи здійснюються для стабільної роботи фінустанови

У четвер, 16 березня, «Сбербанк» запровадив нові тимчасові обмеження на видачу готівки та безготівкові операції для громадян України. Про це повідомляє прес-центр «Сбербанку» в Україні.

У відомстві зазначили, що такі тимчасові заходи здійснюються для того, щоб банк працював стабільно, а також, щоб уникнути порушень операційної діяльності, внаслідок протиправних дій третіх осіб. Таким чином обмеження було накладено на видачу готівки у національній та іноземній валютах, а також банківських металів, з поточних рахунків фізичних осіб через каси банку в розмірі 30 тисяч гривень на добу на одного клієнта. Також в розмірі 30 тисяч гривень було обмежено здійснення безготівкових операцій з поточних рахунків фізосіб на добу.

Щодо рахунків на картці, то тут було накладено ліміт на проведення будь-яких безготівкових операцій з карткових рахунків (в тому числі, але не виключно, переказів з карт банку), розрахунків ними в торгово-сервісних мережах та інтернеті в розмірі 30 тисяч грн. / $1100 / 1000 євро на добу за одним рахунком клієнта.

Також обмежили оплату карткою операцій зняття готівки з карткових рахунків в розмірі 20 тисяч грн. / $750 / 700 євро на добу за одним рахунком клієнта.

«Виплата (погашення) іменних депозитних (ощадних) сертифікатів для фізичних осіб проводиться тільки через поточний рахунок клієнта», - підсумували у відомстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НБУ пропонує ввести санкції у вигляді попередження відтоку капіталу за межі України. Напередодні РНБО доручила НБУ і СБУ протягом доби внести пропозиції щодо запровадження санкцій проти російських банків в Україні.

Додамо, що російський «Сбербанк» ще 14 березня ввів ліміт на зняття готівки та зняття коштів з власних рахунків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук