Що ремонтують у львівських школах та дитсадках. Інтерактивна карта

ЕкономікаНазарій Тузяк, 23 липня 201813740
Що ремонтують у львівських школах та дитсадках. Інтерактивна карта
Карту ремонтів створили на основі інформації про оголошені навчальними закладами тендери

Активісти Transparency International Ukraine та порталу Dozorro створили інтерактивну карту ремонтів у львівських дитсадках та школах. На карті позначено 140 навчальних закладів міста та інформація про оголошені ними впродовж 2016-2018 років тендери (в основному це тендери на ремонти приміщень та майданчиків, однак серед них є й закупівля техніки).

Згідно з підрахунками аналітиків Dozorro, загалом від початку 2016 року львівські школи та дитсадки витратили 125 млн грн. Найбільшу суму за цей час отримала спецшкола №66 (8,5 млн грн), у якій провели капітальний ремонт систем опалення та спортивного майданчика. До трійки лідерів за витраченими сумами також входять спецшкола ім. Данила Галицького №57 (8,2 млн грн) та середня школа №70 (7,1 млн грн).

Водночас найменше у 2016-2018 роках, згідно з дослідженням Dozorro, витратили школа №46, у якій за 67 тис. грн купили апаратуру для аудіо- та відеозапису; НВК «Гроно», в якому на аналогічну апаратуру витратили 58 тис. грн, а також школа №87, в якій на комп'ютерну техніку та обладнання для друку витратили всього 10 тис. грн.

Щоб отримати інформацію про проведені навчальним закладом тендери, достатньо клікнути на позначку школи чи дитсадка на карті, після чого з'явиться панель із короткою інформацією та посиланням на сторінки оголошених закладом закупівель.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук