Синютка вдруге попросив Насірова призначити голову Львівської обласної ДФС

СуспільствоТ.С., 29 червня 20158320

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка удруге звернувся до керівника Державної фіскальної служби України Романа Насірова з проханням призначити голову ДФС у Львівській області, враховуючи думку громадськості. 11 червня очільник Львівщини вже звертався до Насірова з проханням призначити головою обласної ДФС одного із переможців відкритого конкурсу на цю посаду, що завершився ще 4 березеня. 

Про це сьогодні, 29 червня, повідомила прес-служба ЛОДА.

"Питання призначення керівника ДФС у Львівській області є одним з найбільш проблемних, викликає загальну увагу з боку громадськості, а його тривали невирішення провокує протестні настрої у суспільстві, - йдеться у листі Олега Синютки. – Така ситуація не сприяє довірі до урядових установ та заходів що вони здійснюють. Громадськість Львівщини, незважаючи на стурбованість, займає неупереджену позицію та відстоює послідовність і принциповість щодо призначення керівника ДФС у Львівській області шляхом проведення відкритого прозорого конкурсу та вибору найбільш професійної людини, яка би реалізувала фіскальну політику на засадах та принципах, задекларованих під час Революції гідності".

Голова Львівської ОДА запропонував завершити процедуру, що розпочала кадрова комісія при ДФС, шляхом призначення одного із двох кандидатів, нею запропонованих, або офіційно відмовитися від рекомендацій і анулювати результати.

Якщо у Києві вирішать провести новий конкурс, Олег Синютка пропонує офіційно затвердити  склад конкурсної комісії зі залученням до її складу представників Львівської ОДА та громадських організацій Львівщини.

Окрім того, керівник області запропонував оголосити критерії відбору та провести виїзне засідання комісії з розгляду кандидатур на посаду голови ДФС у Львівській області.

У випадку оголошення нового конкурсу, Олег Синютка просить завершити його до 10 липня 2015 року.

"Публічно підтверджую свою позицію погодити будь-яку кандидатуру, яка буде запропонована за результатами конкурсного відбору у м. Львові, проведеного відкрито, публічно у присутності представників ЗМІ та громадських організацій, - йдеться у листі на ім'я Романа Насірова. – Висловлюю сподівання, що призначення професійного та чесного керівника ДФС у Львівській області на засадах та відповідно до процедур відкритості і прозорості, задекларованих на Майдані, поверне довіру платників податків до фіскальної системи та забезпечить покращення бізнес-середовища на Львівщині".

Нагадаємо, у березні за результатами роботи конкурсної комісії при ДФС Львівщини було обрано двох кандидатів на посаду голови ГУ ДФС у Львівській області – 31-річного адвоката Маркіяна Мальського та 57-річного віце-президента Львівської торгово-промислової палати Михайла Коропецького.

Голова ЛОДА Олег Синютка подав звернення до голови ДФС України Романа Насірова з проханням призначити Мальського начальником ГУ ДФС у Львівській області. Водночас Роман Насіров запропонував призначити на цю посаду без конкурсу Ірину Столярик, яка очолює ГУ ДФС в Івано-Франківській області.

9 червня громадські активісти принесли до податкової на вул. Стрийській у Львові десятки автомобільних шин. Так розпочався безстроковий пікет громади проти позаконкурсного призначенння голови ГУ ДФС у Львівській області.

16 червня, активісти в межах пікету заблокували заїзд на парковку податкової у Львові. 

18 червня активісти повідомили, що припинять безстрокову акцію під обласною податковою тільки після прозорого призначення на посаду голови ДФС Львівщини. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук