Голова ЛОДА вніс кандидатуру Маркіяна Мальського на посаду керівника ДФС Львівщини

Сьогодні, 11 червня, голова Львівської ОДА підписав звернення до голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова підтримати призначення Маркіяна Мальського, одного з переможців конкурсу, на керівника Головного управління ДФС у Львівській області.

«Звертаюся до Вас з проханням внести для погодження кандидатуру п. Маркіяна Мальського для призначення на посаду керівника фіскальної служби у Львівській області. У випадку Вашої пропозиції на посаду керівника ДФС у Львівській області п. Михайла Коропецького – готовий погодити його кандидатуру, як одного з переможців відкритого конкурсу», – йдеться у листі, передає прес-служба ЛОДА.

Відтак Олег Синютка наголосив на важливості призначення керівника регіонального управління в найкоротші терміни, оскільки тривала відсутність очільника фіскальної служби призвела до виникнення напруги у громадських та бізнесових середовищах Львівщини, адже державна структура належно не функціонує.

«Зважаючи на загострення ситуації, пов’язаної з призначенням керівника ДФС, та у зв’язку з заявою громадськості про готовність переходити до більш радикальних дій у разі подальшого затягування процедури призначення керівника, прошу Вас прийняти остаточне рішення до вівторка 16 червня 2015 року», – наголошено в листі.

Довідка. 31-річний Маркіян Мальський, син колишнього Посла України в Польщі Маркіяна Мальського, має вищу юридичну, економічну освіту, кандидат юридичних наук. Навчався у Львівському національному університеті ім. І.Франка, а також у Швейцарії та Швеції.

Є партнером адвокатської компанії Arzinger. Має 9-річний досвід роботи на керівних посадах. Спеціалізується на наданні юридичної підтримки в інвестиційних проектах, а також представництві в судових органах України інтересів клієнтів і вирішенні спорів в порядку міжнародного комерційного і інвестиційного арбітражу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук