ДФС України намагається непрозоро призначити керівника фіскальної служби Львівщини

Головні новини Львова за 09.06Ірина Ващишин, 9 червня 2015, 19:35 1361 0

За останньою версією з Києва, податкову Львівщини має очолити жінка – нинішній керівник фіскальної служби Івано-Франківської області.

Однак громадськість Львова збурилась проти такого підкилимного призначення. Адже за умовами конкурсу, який відбувся в Державній фіскальній службі України ще в березні, є два переможці. І саме один з них мав би зайняти головне крісло ДФС у Львівській області. Натомість третя кандидатура, яка з`явилась зараз, до конкурсу взагалі не причетна.

Одному з переможців конкурсу – Маркіяну Мальському – така ситуація незрозуміла: «Я не кажу «вибирайте мене на голову податкової». Зовсім ні. Давайте мати того, хто справді пройшов конкурс, кого слухали члени кадрової ради. Хочеться вірити в одне, якщо є конкурс, є його правила, є комісія, а в комісії було 30 людей, і хтось цей конкурс виграв, навіть дві кандидатури – керівника ДФС області призначать. Адже ж з березня часу та можливостей було багато, щоб це зробити».

Тим часом чимало запитань такі позаконкурсні призначення викликають навіть у народних депутатів.

«Чому саме ця кандидатура з`явилася, яка не пройшла жодного громадського обговорення, прискіпливого аналізу? У чому причина, чому були відкликані або відхилені ті кандидати, які пройшли, відповідно, всю процедуру? Які є до них зауваження, що там не так?», – подивований народний депутат від «Самопомочі» Сергій Кіраль.

Чому ж у ДФС України порушили правила, встановлені самою ж службою, нині незрозуміло багатьом. Бо за цими правилами на посаді перебуває і щойно призначений очільник – Роман Насіров.

«До речі, Роман Михайлович пройшов таку саму процедуру, як і ми: він пройшов кадрову раду, було два кандидати, після чого прем`єр-міністр визначив його кандидатуру. Але з того, як зараз зробили з громадськістю і довели її до такої точки кипіння на Львівщині – я, чесно кажучи, подивований. Я подивований тим, що з`явились якісь треті-четверті кандидати», – прокоментував ситуацію другий переможець конкурсу на посаду голови ДФС Львівщини Михайло Коропецький.

Саме через це під податковою у Львові активісти почали збирати шини. 18 громадських організацій написали листа у ДФС України, вимагаючи прозорих кадрових рішень, а відтак і пояснень з приводу кандидатури керівника Івано-Франківської області.

«Ця людина не брала участі в конкурсі і ми не розуміємо, чому призначають саме її. Тому ми просимо пана Насірова якось адекватно відреагувати. Нехай пояснюють, чому не призначають переможців конкурсу. Нехай призначають новий конкурс. І ми запрошуємо цю пані взяти участь в конкурсі і, можливо, достойно перемогти», – наголосила керівник громадської організації Наталія Шелестак.

Звернення до фіскальної служби написав уже й керівник області Олег Синютка. Очікує на єдине – призначать професіонала.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук