У Львові вимагають призначити керівника ДФС за результатами конкурсу, а не "схваленого" Києвом

Представники низки громадських організацій Львова вимагають від голови Державної фіскальної служби України до кінця дня 11 червня призначити начальника управління ДФС на Львівщині за результатами конкурсу, проведеного у березні.

"Якщо наші вимоги будуть проігноровані до кінця дня 11 червня, 12 червня ми будемо змушені вдатися до повного блокування будівлі ДФС у Львівській області", – наголосив заступник керівника громадської організації "Народна самооборона" Юрій Мартинюк на прес-конференції у Львові, інформує "Інтерфакс-Україна".

За його словами, за результатами конкурсу на вакантну посаду начальника управління ДФС у Львівській області, були обрані дві кандидатури – бізнесмен Михайло Коропецький і юрист Маркіян Мальський, але досі керівника в управлінні ДФС у Львівській області немає.

"Якщо керівництво ДФС не згідне з результатами конкурсу, то нехай його скасують і призначать новий. Нам, як представникам громадськості, важливо, щоб призначення на цю посаду відбувалося максимально відкрито і щоб керівником стала людина не з фіскальної системи", – наголосив Мартинюк.

У той же час, представник громадської організації "Варта-700" Надія Шелестак розповіла, що надходить інформація про те, що нового керівника львівської податкової хочуть призначити кулуарно.

За її словами, в кінці минулого тижня на засіданні Громадської ради при голові Львівської ОДА була присутня Ірина Столярик (начальник управління ДФС в Івано-Франківській області, – ред.), яку представили як можливого кандидата на посаду начальника управління ДФС у Львівській області і натякнули, що саме її в Києві бачать новим керівником обласної податкової.

"Нас така постановка питання обурює. Ми не допустимо у Львові парашутистів з Києва, призначених без проведення конкурсу", – наголосила Шелестак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук