Синютка виділив Дубневичам понад 109 га під сонячні електростанції

Ділянки отримають чотири компанії, зареєстровані на доньку Ярослава Дубневича

ЕкономікаІ.Р., 28 вересня 201813680
Синютка виділив Дубневичам понад 109 га під сонячні електростанції
фото ZAXID.NET
Брати Дубневичі під час відкриття їхньої першої сонячної електростанції в квітні 2017 року

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка 25 вересня підписав чотири розпорядження про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею понад 109 га під будівництво та обслуговування сонячних електростанцій. Компанії, які отримали дозволи, пов'язані з народними депутатами Богданом та Ярославом Дубневичами.

Як зазначає антикорупційне видання «Наші гроші. Львів», з розпоряджень випливає, що ділянки були вилучені з користування державного підприємства «Роздільське гірничо-хімічне підприємство «Сірка».

Три ділянки розташовані на території Березинської сільської ради Миколаївського району. ТзОВ «Променейра» отримало дозвіл на розробку проекту на ділянку орієнтовною площею 22,8 га, ТзОВ «Солар Енерджі Парк» – 26 га, ТзОВ «Солар Грін Парк» – майже 28 га.

Ще одна ділянка розташована за межами населеного пункту с. Крупське на території Розвадівської сільської ради Миколаївського району. Проект на 32,5 га розроблятиме ТзОВ «НР Солар Парк».

За інформацією «Наших грошей. Львів», усі чотири компанії пов’язані з народними депутатами від БПП Богданом та Ярославом Дубневичами.

Товариства «Променейра», «Солар Енерджі Парк», «Солар Грін Парк» та «НР Солар Парк», які зареєстрували лише у червні-липні цього року, засновані ТОВ «Ліг Енергія». Бенефіціарними власниками є Роксолана Пиртко, донька Ярослава Дубневича, і Валдіс Родзіньш (Латвійська республіка).

Після розробки проектів голова ЛОДА ще має їх затвердити.

Нагадаємо, компанії братів Дубневичів уже мають потужну сонячну електростанцію на Львівщині. У листопаді 2015 року пов'язана з братами Дубневичами компанія «Ліг Агро» також отримала дозвіл на розробку документації для будівництва сонячної електростанції території Залузької сільської ради в Яворівському районі. У квітні 2017 року електростанцію відкрили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук